Kompletne zbiorniki na deszczówkę z pompą automatyczną

Oferowane w naszym sklepie systemy ogrodowe to kompletne zbiorniki na deszczówkę z pompą zatapialną w pełni automatyczną, z filtrem czyszczącym, wygodnym poborem wody do podlewania ogrodu.

Systemy zagospodarowania deszczówki w ogrodzie do nawadniania roślinności zyskują coraz większą popularność klientów. Wykorzystanie wody deszczowej w ogrodzie pozwalają zaoszczędzić nawet 50% kosztów wody wodociągowej dodatkowo zyskujemy wymierny efekt ekologiczny dla środowiska. Systemy bazują na zbiornikach monolitycznych z polietylenu renomowanych producentów z polski i zagranicy, które dobiera się do warunków gruntowych zastałych na terenie inwestycji. Do określenia pojemności zbiornika kalkuluje się uzysk wody z powierzchni zlewni zestawiając z szacunkiem zużycia na podlewanie – kalkulator doboru pojemności. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Zestaw ogrodowy standard

Zbiornik EcoLine II

Pompa Pedrollo TOP Multi Tech II

Pompa Pedrollo TOP Multi Tech II

Filtr koszowy

Skrzynka ogrodowa (tylko przy zbiorniku EcoLine II)

Zestaw ogrodowy premium

Zbiornik EcoLine II

Pompa Multi X-6 z pływającym poborem wody

Filtr koszowy

Skrzynka ogrodowa (tylko przy zbiorniku EcoLine II)

Zestaw napełniający ECO ¾

Syfon przelewowy

Zbiorniki podziemne na deszczówkę

SYSTEM OGRODOWY NEO CLASSIC

SYSTEM OGRODOWY BLUELINE II CLASSIC

SYSTEM OGRODOWY ECOLINE MATIC II

SYSTEM OGRODOWY WATER RAIN DROP

SYSTEM OGRODOWY GAMA RAIN JET

Systemy zagospodarowania wody deszczowej są coraz bardziej pożądanym elementem nowego budownictwa. Z badań przeprowadzonych przez ekspertów wynika, iż infrastruktura kanalizacji deszczowych jest bardzo słabo rozwinięta, gdyż w większości była projektowana kilkanaście lat temu, kiedy aglomeracje miejskie nie przeżywały bumu budowlanego. Obecnie w warunkach zabudowy posiadanie zbiornika na deszczówkę często jest obligatoryjne dla uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Posiadanie systemy zagospodarowania deszczówki niesie ze sobą same zalety:

Oferta sklepu Aquatechnika to idealne miejsce na zakup kompletnego zbiornika na deszczówkę z pompą. Gwarantujemy dostawę na terenie całej Polski – Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, inne oraz dostawy zagraniczne. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek światowych oraz producentów polskich w atrakcyjnych cenach. Gama produktów obejmuje małe systemy ogrodowe od 1000l pojemności jak również duże instalacje komercyjne na indywidualne zapytanie. Przed dokonaniem wyboru zapraszamy do sprawdzenia atrakcyjnych ofert oraz do kontaktu z doradcami. Oferujemy najniższe ceny i możliwość negocjacji. Sprawdź nasze wyprzedaże!